Rosomaki na Bałtyku
W Świnoujściu na pokład okrętu transportowo-minowego wjechały Rosomaki. Kiedy rampa zamknęła się za ostatnim z nich, jednostka ruszyła w morze. Tak właśnie rozpoczęły się trzydniowe manewry 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej i 8 Flotylli Obrony Wybrzeża. Cel: budować zdolności współdziałania z różnymi rodzajami wojsk.
Fot. kpt. Anna Dominiak, 8 FOW
W rozpoznaniu liczy się każdy szczegół
Odzyskać kontrolę nad strategicznym obiektem
„Bursztynowy Obrońca ‘26”: trening działań połączonych
