Czerwone maki bohaterom Monte Cassino
Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję pod hasłem „CZERWONE MAKI - BOHATEROM MONTE CASSINO”. Śpiewając tę pieśń o niezłomności żołnierzy 2 Korpusu Polskiego, wspólnie czcimy 76. rocznicę Bitwy pod Monte Cassino i 50. rocznicę śmierci gen. W. Andersa.
Film: MON
Dowódca eskadry F-35 o sile Husarzy
Powitanie F-35 z Polską
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień

