ORP „Czernicki” w misji NATO
ORP „Kontradmirał Xawery Czernicki” jest okrętem flagowym SNMCMG2 od połowy stycznia. Wtedy też dowodzenie zespołem przejął sztab kierowany przez Polaków. Ich zadanie polega na pilnowaniu bezpieczeństwa żeglugi na Morzu Śródziemnym i Czarnym oraz demonstrowaniu tam obecności NATO.
Jak hartują się przyszli specjalsi OSŻW
Odbić farmę z rąk przeciwnika
Dowódca eskadry F-35 o sile Husarzy

