Komandosi z akcją „Upamiętniaj godnie”
„Nie noszę jej, idąc do sklepu ani w barze. Nie noszę jej dla zabawy” – mówi z ekranu żołnierz Jednostki Wojskowej Komandosów. W kilkudziesięciosekundowym filmie – poświęconym akcji społecznej „Upamiętniaj godnie” – komandosi przypominają, jakie wartości niesie symbol Polski Walczącej i sprzeciwiają się wykorzystywaniu go przez osoby dopuszczające się chuligaństwa i agresji.
Oswoić „latający komputer”
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień
Jak hartują się przyszli specjalsi OSŻW

