Szef MON uczcił pamięć misjonarzy
W tym roku po raz pierwszy oficjalnie obchodzony jest Dzień Pamięci o Poległych i Zmarłych w Misjach i Operacjach Wojskowych poza Granicami Kraju. Przed pomnikiem przy Centrum Weterana w Warszawie odbył się apel pamięci. Po południu, podczas spotkania rodzin poległych, połączono się z Afganistanem, gdzie przebywał Antoni Macierewicz.
Film: MON
Natowskie manewry na Bałtyku
Jak hartują się przyszli specjalsi OSŻW
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień

