Bezpieczniej w Ghazni
Megafony ostrzegające przed niebezpieczeństwem, kamery monitorujące miasto oraz całodobowe dyżury policjantów, strażaków i lekarzy. Za kilka tygodni w Ghazni rozpocznie działalność Centrum Zarządzania Kryzysowego. Jego projekt przygotowali Polacy z Zespołu Odbudowy Prowincji.
Film: Dowództwo Operacyjne
Oswoić „latający komputer”
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień
Natowskie manewry na Bałtyku

