Wojskowe Igrzyska rozpoczęte
We francuskim Annecy uroczyście otwarto II Wojskowe Igrzyska Sportów Zimowych. Przemarsz reprezentacji biorących udział w igrzyskach rozpoczęła ekipa Afganistanu, a zakończyli gospodarze. Zaszczytną funkcję chorążego biało-czerwonych powierzono st. szer. Krzysztofowi Pływaczykowi.
Natowskie manewry na Bałtyku
Dowódca eskadry F-35 o sile Husarzy
Jak hartują się przyszli specjalsi OSŻW

