Broń, która niszczy radary wroga
Wojsko Polskie otrzyma amerykańskie pociski przeciwradiolokacyjne AGM-88G AARGM-ER przeznaczone do niszczenia systemów obrony powietrznej przeciwnika. Umowę w tej sprawie podpisał wicepremier Władysław Kosiniak-Kamysz. Kontrakt obejmuje dostawę ponad 200 pocisków dla myśliwców F-35 wraz z pakietem logistycznym i szkoleniowym. Wartość zamówienia to ok. 745 mln dolarów.
Film: Anna Dąbrowska, Marcin Kopeć/ ZbrojnaTV
Natowskie manewry na Bałtyku
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień
Oswoić „latający komputer”

