Polska jest gospodarzem w NATO
Aby utrzymać wolność, musimy być silni, po to jest NATO i po to przystąpiliśmy do Sojuszu – mówił we wtorek wicepremier Władysław Kosiniak-Kamysz. Szef MON-u był jednym z uczestników debaty „Polska w NATO z perspektywy 25 lat członkostwa”, która miała miejsce w Muzeum Wojska Polskiego na Cytadeli Warszawskiej. W spotkaniu wzięli udział także byli ministrowie obrony.
Film: Ewa Korsak, Maciej Bąkowski/ ZbrojnaTV
Oswoić „latający komputer”
Dowódca eskadry F-35 o sile Husarzy
Jak hartują się przyszli specjalsi OSŻW

