Świętujemy dwudziestopięciolecie członkostwa w NATO
„Polska jest lojalnym sojusznikiem paktu północnoatlantyckiego i wkłada wielki wysiłek w to, aby miała armię dobrze wyposażoną i gotową do obrony”. To zapewnienie padło dzisiaj podczas uroczystego apelu z okazji 25. rocznicy wstąpienia Polski do NATO. W uroczystości na placu przed Muzeum Wojska Polskiego uczestniczył minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz.
Film: Dominika Celińska, Magdalena Kowalska-Sendek / ZbrojnaTV
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień
Natowskie manewry na Bałtyku
Jak hartują się przyszli specjalsi OSŻW

