Pancerniacy trenują cywilów
W 1 Warszawskiej Brygadzie Pancernej w sobotę stawiło się 101 cywilów zainteresowanych jednodniowym szkoleniem prowadzonym przez wojskowych instruktorów. U czołgistów czekały na nich ćwiczenia praktyczne, pokaz sprzętu wojskowego i możliwość skosztowania żołnierskiej racji żywnościowej i słynnej grochówki. Było to jedno z ostatnich szkoleń przeprowadzonych podczas piątej edycji projektu „Trenuj z wojskiem”.
Fot. szer. Anita Wigłasz
Specjalsi z JWK na szkoleniu dronowym
Odzyskać kontrolę nad strategicznym obiektem
PGZ na targach Eurosatory
